İlçemizde Huzur Toplantısı Yapıldı
 
Kaymakamlığımız bünyesinde İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekip ve personeli tarafından 27.02.2017 Pazartesi günü ilçemiz Atatürk Meydanında huzur toplantısı düzenlendi.
 
Huzur Toplantısına Sayın Kaymakamımız Yusuf Durani DİNÇ, Belediye Başkanı, Mahalle Muhtarları, Kurum Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Vatandaşlar katıldı.
 
Vatandaşa lokma ikram edilen “Huzur Toplantısında” vatandaşlarımız ve güvenlik güçleri arasında kaynaşma, birlik beraberlik duygusunun güçlendirilmesi, güvenlik güçlerimizin fedakarlıkların halkımızca bilinmesi, vatandaşın farkındalığının artırılması, dikkatli olmaları gereken konularda tanıtım; afiş, broşür, ilanlar dağıtılarak, güvenlik güçlerimizin hizmetleri tanıtıldı.
 
Gün vatana ve millete hizmet etme, fedakârlıkta bulunma günüdür, yokluk ve imkânsızlıklar içinde bu vatanı kurtaran ecdadımıza yakışır gençler olarak bugünde güvenlik güçlerimizin yaptıkları hizmetler anlatılarak, Aziz Şehitlerimiz için ve ülkemizde birlik beraberlik, huzurun, güvenle yaşamanın daim olması için İlçe Müftümüz tarafından dua okundu.
 
Jandarma Teşkilatının profesyonelleşmesi kapsamında JÖH, komando taburu ve bölükleri ile asayiş hizmetlerinde görev yapacak vatan evlatlarına ihtiyaç olduğu belirtilerek, Uzman Erbaş, Uzman Çavuşluk Mesleği hakkında bilgi verilerek başvurmak isteyenler için İlçe Jandarma veya Jandarma Karakol Komutanlıklarından bilgi alabileceği, başvuru yapabileceği duyurusu yapıldı.
 
Sayın Kaymakamımız Yusuf Durani DİNÇ ‘in katılımcılara teşekkür etmesiyle toplantı sona ermiştir.